SÜNNIMÄRKIDE TÄHENDUS KEHAL.

Sünnimärkide tähendus kehal.

Sünnimärke leidub igal inimesel ning seda väga erinevates kehapiirkondades. Nii Indias kui ka Hiinas arvatakse, et sünnimärgi järgi on võimalik hinnata inimese tulevikku ja saatust. Saatuse määratlemiseks on olulised sünnimärgi värv, kuju ja selle asukoht. Asukoht on nendest kolmest omadusest kõige olulisem.
Sünnimärgi värvides tagavad punane, helepruun ja rohekas toon elus õnne. Musta värvitooniga sünnimärgid toovad kaasa halba õnne.Väiksed sünnimärgid ei mõjuta saatust praktiliselt üldise. Saatust mõjutavad ainult suuremad sünnimärgid. Pikliku kujuga sünnimärgid näitavad inimese head saatust. Nelinurksed sünnimärgid ei mõjuta inimese saatust alguses eriti hästi, kui hiljem tagavad need inimesele edukuse ja õnne. Kolmnurkse kujuga sünnimärkide mõju saatusele on raske seletada, kuna nende sõnum jääb tihtilugu segaseks. Nagu eelpool juba mainitud sai on kõige olulisem inimese saatuse määraja sünnimärgi asukoht. Võtamegi järgmiseks vaatluse alla sünnimärkide asukohad ja nende mõju saatusele.

Näpud
Sünnimärgid näppudel pole just kõige parema tähendusega. Need sümboliseerivad mitmesuguseid takistusi ja probleeme eluteel.

Meelekoht
Sünnimärk paremas meelekohas tähendab, et inimene, abiellub üsna noorelt ning et selle inimese partner on väga ilus. Ka võib see sünnimärk tähendada seda, et inimene saab ootamatu suurema summa raha, näiteks päranduse kaudu. Sünnimärk vasakus meelekohas tähendab üsnagi ootamatut abiellumist ja ootamatut rikkuse saabumist. Samas tähendab selline sünnimärk ka seda, et see inimene võib kaotada suure osa oma rahalistest vahenditest äritegevuse käigus. Inimesed sellise sünnimärgiga pole eriti populaarsed, kuigi nad on oma olemuselt heasüdamlikud.

Õlad
Sünnimärk paremal õlal näitab, et inimene on julge ja ettevõtlik. See on inimene, kes ei maga enne kui vajalikud asjad on ellu viidud. Sünnimärk vasakul õlal näitab, et inimene on väga vaidlushimuline ja äkiline oma väljaütlemiste juures.

Kael ja kukal
Sünnimärk kuklal näitab, et inimene on oma olemuselt vaenulik ja agressiivne. Sellistel inimestel on raske ühiskonna reeglitega toime tulla. Kaela esiküljel olev sünnimärk näitab, et inimesel on kunstilised võimed ja meeldiv hääl. Selle inimese elu muutub oluliselt rahulikumaks pärast abiellumist.

Kõrvad
Sünnimärk kõrval sümboliseerib head majanduslikku seisu ja luksuslikku elu. Selle inimese väljaminekud võivad olla väga suured, mistõttu on tal endalgi neid raske kontrollida. Sünnimärk kõrva tagumisel küljel näitab, et inimene järgib reegleid ja standardeid. See inimene abiellub endast jõukamal järjel oleva inimesega.

Kulmud
Sünnimärk kulmu keskel näitab, et inimene on liidriomadustega, rikas ning ka kuulus. See inimene ihaldab luksuslikku elu ning on valmis selle saavutamiseks juba noorest pead valmis tegema märkimisväärseid jõupingutusi. Kui sünnimärk asub paremal kulmul, näitab see, et inimene abiellub noorelt. Tal on õnne armuelus. Sünnimärk vasakul kulmul näitab, et sellel inimesel pole õnn elus mitte kõige suurem. Tal on raskusi rahaliste vahendite teenimisel. Samuti võivad seda inimest ees oodata probleemid tööl või ärielus.

Otsaesine
Sünnimärk otsaesise paremal küljel näitab, et inimene saavutab oma elus kiiresti rikkuse. Tal on kaasasündinud võime rahaasjadega tegelemiseks. Lisaks saavutab see inimene hea maine ühiskonnas. Ta on valmis teisi inimesi aitama ja toetama. Sünnimärk otsaesise vasakul küljel näitab, et inimene on enesekeskne ning ta pöörab tähelepanu ainult isiklikele asjadele. Sellel inimesel oleks raske võita teiste inimeste poolehoidu.

Lõug
Lõua keskosas paiknev sünnimärk näitab seda, inimene on kõrgelennuline. Selline inimene soovib oma elu elada teisi inimesi ära kasutades. Sünnimärk lõua paremal küljel näitab, et inimene on loogilise mõtlemisega ja diplomaatiline. See inimene on veenmisvõimeline, mistõttu suudab ta leida endale väga palju mõttekaalasi. Sünnimärk lõua vasakul küljel näitab, et inimene on otsekohene, mistõttu pole ta teiste inimeste seas eriti populaarne. See inimene on arvatavasti ka küllaltki vaidlushimuline. Tema rahalised väljaminekud on väga suured, kuna ta ei suuda oma väljaminekutega piiri pidada.

Kaenlaauk
Sünnimärk paremas kaenlaaugus tähendab, et inimesel on väga suur soov saavutada oma elus majanduslik heaolu. Sünnimärk vasakus kaenlaaugus tähendab, et inimene on suurte seksuaalsete energiatega.

Huuled
Sünnimärk ülahuulel näitab, et inimene püüab teistele inimestele palju head teha. Sellel inimesel on nõrkus luksusesemete järele. Alahuulel asuv sünnimärk näitab, et inimene naudib head toitu. See inimene võib olla huvitatud näitlemisest.

Nina
Sünnimärk nina otsas tähendab, et inimene on kiire mõtlemisvõimega ja teatud määral äkilise iseloomuga. Nendel inimestel on väga kõrge enesehinnang ning nad on elus vägagi edukad. Sünnimärk nina paremal küljel tähendab, et inimene suudab oma majanduslikku seisus parandada ilma, et peaks selle nimel ennast väga palju pingutama. Sünnimärk nina vasakul küljel tähendab ebaedu ja probleeme. Sünnimärk ninasõõrmete vahelisel ajal tähendab raskusi töökoha leidmisel ja rahalisi kaotusi.

Põsk
Sünnimärk paremal põsel tähendab, et inimene on väga tundlik. See inimene pöörab tähelepanu oma perele ja vanematele. Selle inimese tervis on hea ja majanduslik seis samuti. See inimene elab kaua. Sünnimärk vasakul põsel tähendab, et inimene on introvertne ja upsakas. Suure tõenäosusega tuleb sellel inimesel oma elus kokku puutuda mitmete raskustega.

Roided
Sünnimärk roiete piirkonnas paremal poolel näitab, et inimesel on mitmeid sisemisi hirmusid. Sünnimärk roiete vasakus piirkonnas näitab materiaalse maailma keskpärasust.

Peopesa
Sünnimärk peopesal ei ole heade mõjudega. See tähendab, et inimene peab oma elu jooksul kokku puutuma väga erinevate takistuste ja probleemidega.

Selg
Selgroole lähedal asetsev sünnimärk tähendab seda, et inimene suudab endale elu jooksul hea nime ja maine tagada. Need inimesed jõuavad oma elus välja liidripositsioonini. Sünnimärk selja paremal küljel tähendab head tervist ja suurt julgust. Sünnimärk selja paremal küljel näitab, et inimene on oma asjaajamiste juures sihikindel ja viib alati oma plaanid ellu. Ka on sellel inimesel suurepärased diplomaatilised võimed.

Jalad
Paremal säärel asuv sünnimärk tähendab edukust kõikide asjaajamiste juures. See sünnimärk on eriti kasulik just naiste puhul. Võib tähendada ka seda, et see inimene on seotud poliitikaga. Vasakul säärel asuv sünnimärk tähendab, et inimene puutub oma elus kokku väga paljude seikluste ja muutustega tööalases elus. Ka näitab see sünnimärk, et inimesel on palju sõpru. Sünnimärk parema jala pahkluul näitab, et inimene on ettenägelik. See inimene oskab oma plaane teha, et seeläbi tulevikku planeerida. Sünnimärk vasaku jala pahkluul tähendab, et inimene on täielikult pühendunud oma eesmärkidele ja ideaalidele. See inimene ei ole eriti jutukas. Sellel inimesel tuleb elus kokku puutuda mitmete juriidiliste probleemidega.

Rindkere
Sünnimärk rindkere paremal küljel näitab, et selle inimese lasteks on tüdrukud. See sünnimärk näitab ka seda, et selle inimese elus on rahalised probleemid üsna sagedased. See inimene on oma asjaajamiste juures ettevõtlik ning teenib seeläbi endale tunnustuse teiste inimeste poolt. Sünnimärk rindkere vasakul küljel näitab, et see inimene on kaval. See inimene on valmis oma plaanide elluviimiseks kasutama ükskõik milliseid meetodeid. Seepärast peletab ta endast eemale paljud sellised inimesed, kes võiksid talle elus toeks olla. Sünnimärk rindkere keskel näitab, et see inimene puutub kokku mitmesuguste rahaliste probleemidega. Sellel inimesele võivad tekkida suured võlad.

Silmalaud
Sünnimärk paremal silmalaul tagab inimesele rikkuse. Samas ei tule see rikkus kätte kiiresti ja kergesti. Selle saavutamiseks tuleb tööd teha. See inimene tunneb ennast enesekindlalt ja hästi. Sünnimärk vasakul silmalaul näitab, et inimene ei ole suuteline oma elus välja jõudma erilise rikkuseni. See inimene võib olla teiste inimese edukuse suhtes kade.

Reied
Sünnimärk parema jala reiel tähendab ennastsalgavust. See inimene saab elu jooksul märkimisväärset kasu ühelt eakamalt naiselt. Sünnimärk vasaku jala reiel näitab, et sellel inimesel on mõni kunstianne. Ta on teatud määral laisk, mistõttu võivad tal osad plaanid elu jooksul ellu viimata jääda.

Pea
Sünnimärk, mis asub pealae paremal küljel näitab, et inimene tunneb suurt huvi poliitika valdkonna vastu. See inimene saavutab ühiskonnas kindlasti mingi liidripositsiooni. Sünnimärk pealae vasakul küljel näitab, et sellel inimesel ei kulge rahaasjad mitte kõige paremini. See inimene ei pruugi kunagi abielluda, eelistades oma elu mööda saata ekseldes. Sünnimärk pealae tagumisel küljel näitab, et inimene pöörab väga suurt tähelepanu armuelule. Tema rahaline seis on hea, kuid mingit märkimisväärset positsiooni ta ühiskonnas saavutada ei suuda.

Tagumik
Sünnimärk tagumikul näitab, et inimene on intelligentne ja loov. Suure tõenäosusega hakkab see inimene tegelema mõne kunstivaldkonnaga.

Jalad
Sünnimärk paremal jalal näitab, et sellel inimesel on hea läbisaamine oma partneriga. Perekonnaelu kulgeb hästi.Sünnimärk vasakul jalal näitab, et sellel inimesel võivad tekkida probleemid perekondlikes suhetes. Pole välistatud lahutus. See inimene peab tihtilugu kokku puutuma rahaliste probleemidega ja teiste inimeste pahameelega. Sünnimärk jalatalla all näitab, et inimene reisib palju, ta on liiderliku eluviisiga ning tal võib olla palju vaenlasi. Selle inimese tähelepanu köidavad erinevad kunstiliigid.

Käed
Sünnimärk paremal käel näitab, et tegemist on inimesega, kes viib alati lõpule alustatud kohustused. Ta on intelligentne ja püüab enda teadmisi alati võimaluse tekkimise korral täiendada. Sünnimärk vasakul käel näitab, et see inimene soovib oma ellu rikkust, kuid selleni ta välja ei jõua. Parim, mida ta saavutada suudab on rikkuselt keskmine tase. Sünnimärk küünarnukil näitab, et inimene suudab endale elus tagada rikkuse ja edukuse. See inimene pöörab tähelepanu kunstile. Ta aitab teisi inimesi ja saab alati abi teistelt. Sünnimärk randmel näitab, et inimene ei elanud lapsepõlves rikkuses, pigem vaesuses. See inimene on pühendunud. Oma elu jooksul suudab see inimene majanduslikku seisu märkimisväärselt parandada.

Kõht
Sünnimärk kõhu paremal küljel näitab, et inimene suudab endale elus majandusliku edukuse tagada. Sünnimärk kõhu vasakul küljel viitab inimese kadedusele, eriti just rahalistes asjades. Naba läheduses asuv sünnimärk viitab, et inimene soovib elada väga luksuslikku elu.

NB! See siis üldine, tulemas täpsem ja põhjalikum selgitus, kus täpselt sünnimärgid asuvad ja nende tähendustest.

ALLIKAS: http://koduhaldjas.blogspot.com/2014/01/sunnimarkide-tahendus-kehal.html

Advertisements

About Mario Märtson

Mario Märtson is Marketing Consultant. Mario has 10 years of experience in Marketing and amazing connection base in media. Mario is 30 years old and lives in Estonia Tallinn. Description about marketing consulting and what are the main skills used on marketing: The marketing consultant role requires an analytical mind and a person who has exceptional report writing skills, communication skills, and is able to negotiate effectively with clients. The role requires the candidate to prepare proposals, develop an effective marketing strategy and/or assist in the current strategy. Working closely with the marketing department and networking with extraneous sources, the marketing consultant will conduct interviews, design questionnaires, present well and have exceptional research skills. They should also be able to take charge of a situation for the good of the company and its employees. Having excellent computing skills is a bonus and fantastic interpersonal skills are a must. Special skills: TV - Media Planning. Radio - Media Planning. Internet - Network Marketing (crossmarketing). Description Marketing Consultants are industry experts. They are very aware of business and commercial changes in their industry. Consultants are able to advise and guide their clients in making informed decisions related to buying and selling. They manage campaigns, and work with both internal and external stakeholders. A Marketing Consultant usually performs many of the following tasks: • Analysing results • Writing reports • Preparing proposals • Designing questionnaires • Conducting interviews • Developing communication strategies • Delivering product quotes • Carrying out marketing research • Keeping the marketing department updated Skills • Marketing • Being sociable, honest and amenable • Networking • Negotiating • Presentation and communication • Being professional, confident and ambitious • Research • Analytical thinking • Planning to meet deadlines • Information technology (working on it). View all posts by Mario Märtson

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: